Alleen voor leden:
Bespaar op alles
Altijd gratis verzending
Extra korting met BonusCash
Alleen voor leden:
Bespaar op alles
Altijd gratis verzending
Extra korting met BonusCash
Parfumgids: 5 sensuele nazomergeuren voor september

Parfumgids: 5 sensuele nazomergeuren voor september

Door Sulaima Tollesen
Ben je klaar voor de frisse en sensuele nazomergeuren die september brengt? Hier zijn de 5 beste parfums voor september!

De wisseling van de seizoenen is een van die terugkerende fenomenen die jaar na jaar, elke keer weer bijzonder blijven. Vooral de overgang van zomer naar herfst, die plaatsvindt in september, biedt een heel bijzondere sfeer.  

Het zonnetje hangt wat lager aan de hemel, het licht is goudkleurig. De warmte van de zomer gaat over in frissere herfstdagen en de zomerzon heeft diens sporen achtergelaten in de vorm van blondere strepen in je haar en een gebruinde huid op je lichaam. Septemberavonden zijn fris en vragen om een dunne trui en misschien wel een dekentje op een verwarmd terras. En naast de onvermijdelijke verandering in kleding die de naderende herfst vraagt, vraagt de nazomer eigenlijk ook om een nieuw, toepasselijk geurtje. 


De 5 beste parfums voor september 

September is een tijd om over te gaan op diepere geuren, aangezien de lichtere en frissere geuren meestal worden geassocieerd met de lente en de zomer. We hebben onze top 5 geuren voor september uitgezocht, geuren die het sensuele seizoen van de nazomer weerspiegelen. De geurtjes zijn perfect voor de overgang van de hete zomer naar de aangename, goud gekleurde dagen en avonden van de nazomer.

1). Een laatste zomershot: Brazilian Crush Cheiros van Sol de Janeiro 

Nog niet helemaal klaar met de zomer voor dit jaar? Koop dan wat extra zomertijd voor jezelf met de heerlijke body mist Brazilian Crush Cheirosa van Sol de Janeiro. Deze body mist roept echt de zon, strand, livemuziek en kleurrijke drankjes op. De body mist heeft heerlijke topnoten van pistache en amandel, bloemige hartnoten van jasmijn en heliotroop en zoete basisnoten van gezouten karamel, vanille en sandelhout. En als je niet van zware eau de parfums houdt, dit is een nevel, dus de geurintensiteit is anders en niet zo intens.  

2). Klassieke vrouwelijke elegantie en eenvoud: Calvin Klein’s Beauty

Beauty van Calvin Klein is een klassieke nazomergeur die elegantie omvat. De geur heeft een eenvoudig en zacht karakter waardoor je de hele dag een licht en heerlijk gevoel hebt. In de topnoten van de geur vind je muskus, terwijl de hartnoten bestaan uit prachtige jasmijn, waarvan de witte, geparfumeerde noten de perfecte nazomergeur creëren. De basisnoot is verfijnd cederhout. Dit geurtje is perfect voor wie op zoek is naar een klassiek, eenvoudig en elegant parfum. Beauty is geschikt voor zowel dagelijks gebruik als voor een feestje. 

3). Start de herfst met positiviteit en levensvreugde met: Hugo Boss’ Ma Vie

Hier hebben we nog een herfstbanger. Ma Vie is, zoals de naam al doet vermoeden, een geur die het leven viert. Het herinnert ons aan alle kleine momenten waar we stil bij moeten staan en die we moeten waarderen en koesteren. Ma Vie van Hugo Boss is een levendige geur met als topnoot de ietwat onconventionele cactusbloem - een natuurlijke en delicate geur. Daarnaast bestaat het parfum uit hartnoten van roze fresia, roos en jasmijn en diepe basisnoten van hout, waaronder cederhout. De verankering van de levendige top- en hartnoten in de diepe houtachtige basis maakt Ma Vie een perfecte avondgeur die het zowel goed doet bij een romantisch diner als bij een cocktailavondje met vrienden.  

4). Ben jij het eens met "less is more"? Clean’s Skin

Het klinkt misschien vreemd, maar Clean's Skin parfum wil zo subtiel en licht mogelijk zijn, zodat je de geur bijna zou kunnen verwarren met gewoon een zachte en lichte geur van een schone huid - vandaar de naam. Skin is niet echt een geur die opvalt omdat hij zo natuurlijk opgaat. Daarom is Skin de perfecte geur voor diegenen die niet van intense en overweldigende parfums houden, maar de voorkeur geven aan lichte en subtiele geuren. Skin heeft een zachte en natuurlijke geur met topnoten van honingmeloen, frisse lucht en lotus. De hartnoten zijn aqua noten, bloemblaadjes en blauwe roos, terwijl de basisnoten warme kasjmier, muskus en romige vanille zijn. Clean is de perfecte geur voor elke dag en kan bijvoorbeeld gerust op kantoor gedragen worden omdat het op geen enkele manier overweldigend is. 

5). Een kleurrijk paradijs in een flesje: Roberto Cavalli’s Paradiso Assoluto

Paradiso Assoluto van Roberto Cavalli is een classy, brutale en vrouwelijke geur voor wie een statement durft te maken! Het karakter van de geur wordt weerspiegeld in de heerlijke roodgloeiende flacon met kristallen dop: Wild, gedurfd en vol persoonlijkheid. De topnoten van Paradiso Assoluto zijn een kleurrijke cocktail van roze peper, grapefruit, bergamot en citroen. De hartnoten bestaan uit passievrucht, geparfumeerde jasmijn en rode lelie. In de basis brengen noten van zoete vanille, kasjmier, sandelhout en patchoeli de geur samen. Dit parfum is perfect voor een feestelijk avondje uit of een spannende date. 


Meer inspiratie voor de perfecte septembergeur? 

Wil je nog meer inspiratie voor de perfecte september geur voor jou? Bekijk dan de producten hieronder! We hebben een reeks geuren verzameld die perfect zijn voor de heerlijke overgang van zomer naar herfst.  

Het is echt waar!

Onze ledenprijzen zijn VEEL lager dan de 'normale' prijs. Wanneer je koopt voor de ledenprijs dan word je automatisch lid. De eerste maand is gratis, vervolgens €8,95 per maand. Je kunt jouw lidmaatschap gemakkelijk op elk moment opzeggen. Lees meer

Onze Ledenprijzen zijn VEEL lager dan de Normale prijs. We kopen een brede selectie producten met authenticiteitsgarantie rechtstreeks van de grootste leveranciers - zodat onze leden ze voordelig kunnen krijgen.

Wil jij ook afscheid nemen van te hoge prijzen? Koop dan tegen de Ledenprijs en je wordt automatisch lid bij jouw eerste bestelling.

De eerste maand is gratis, daarna kost het € 8,95 per maand. Per maand opzegbaar. Lees meer