Alleen voor leden:
Bespaar op alles
Altijd gratis verzending
Extra korting met BonusCash
Alleen voor leden:
Bespaar op alles
Altijd gratis verzending
Extra korting met BonusCash
10 vanillegeuren waar we geobsedeerd door zijn

10 vanillegeuren waar we geobsedeerd door zijn

Door Camilla Svensson
Vanille is een van dé geurnoten in de parfums van het moment. Hier gaan we in op 10 van de beste, meest dromerige vanilleparfums die er zijn.

Er zijn duizenden en duizenden verschillende parfumgeuren, alles van de geur van gouden amber en wierook tot zachte rozenblaadjes - maar op dit moment is vanille de populairste geur van het seizoen voor vrouwen!

Vanille is momenteel een van de meest populaire geurnoten in damesparfums - en de timing kan niet beter zijn, want wie wil er nou niet mooie tijden tegemoet treden met een mooi, nieuw parfum? En als je net zo'n fan bent van vanilleparfums als wij, dan worden met deze parfums al jouw dromen werkelijkheid! Daarnaast is een parfum altijd een goed cadeau om te geven, en gaat het tot ver in het nieuwe jaar mee.

10 populaire vanilleparfums voor vrouwen

Er is een reden waarom parfums met vanillegeur zo populair zijn: de warme en zoete samenstelling zorgt voor een aangenaam en rustgevend aroma dat zeer verslavend is.

Vanille maakt deel uit van de orchideeënfamilie en is een veelzijdig ingrediënt dat goed samengaat met veel andere geurnoten, waardoor het perfect is voor eindeloze geursamenstellingen. Een parfum met vanillegeur kan sensueel, subtiel, kruidig en niet in de laatste plaats zoet zijn.

Een vanilleparfum werkt het hele jaar door uitstekend. We zetten 10 van de beste parfums voor vrouwen met vanilletonen voor je op een rijtje:


1. Yves Saint Laurent

Libre, Eau de Parfume

Libre, het nieuwe vrouwelijke parfum van Yves Saint Laurent, straalt de vrijheid uit om vol en intens te leven.

Het parfum werd gelanceerd in 2019 en heeft zijn status als enorme parfumhit al helemaal waargemaakt! De warme, muskusachtige vanillebasis wordt naar hogere niveaus getild met een bloemige explosie van rustgevende lavendel en oranjebloesem uit het warme Marokko. Een vrouwelijk vanilleparfum dat je voor alle gelegenheden en het hele jaar door kunt gebruiken.

Voeg toe aan winkelmand

2. Le Couvent

Remarkable Perfume Tinharé, Eau de Parfume

Als je op zoek bent naar een vanilleverrassing, dan is Tinharé het parfum voor jou. Je wordt begroet door een sensuele vanillegeur met een vleugje warme houtachtige tonen die verrast en betovert.

De topnoten bestaan ​​uit mandarijn, het hart wordt gevormd door Hollywood en jasmijn, met een basis van zoete vanille. Het resultaat is een warme en aangename ervaring vol vanille-extase. Wees niet verbaasd als iedereen je vraagt welk parfum je draagt!

Voeg toe aan winkelmand

3. Hugo Boss

Alive, Eau de Parfum

Allereerst is dit parfum een ​​moderne klassieker van Hugo Boss. Alive heeft een heerlijke vanille- en fruitige geur die perfect is om te dragen in de zomer, maar ook heerlijk is in de winter.

De topnoten bieden zachte Madagascar-vanille, pruimen, sappige appels, zwarte bessen en warme kaneel. Jammie! In de hart- en basisnoten van de geur vind je jasmijn en vier verschillende houtnoten die het parfum een geweldige extra touch geven. Alive is een frisse vanillegeur waar de meeste mensen dol zijn. Dit komt omdat het een duidelijke vanillegeur heeft, maar niet te eentonig is.

Voeg toe aan winkelmand

4. Lancôme

Idôle, Eau de Parfum

Als je van de geur van bloemen houdt, dan is dit parfum zeker iets voor jou! Met zijn warme en lichtzoete geur is het parfum perfect voor de vrouw met zelfvertrouwen en een onbevreesde geest.

Het samenspel van roos, jasmijn, chypre en muskus maakt Idôle een frisse en bloemige geur, ook al is het de vanille die de ster van de show is. Idôle is ongetwijfeld het parfum dat het beste in je naar boven haalt!

Voeg toe aan winkelmand

5. Jean Paul Gaultier

Classique, Eau de Toilette

Als je op zoek bent naar een parfumklassieker die nieuwsgierige neuzen nooit teleurstelt en alleen maar positieve reacties ontlokt, dan moet je dit Franse parfum echt eens proberen.

Bij Classique zijn het witte bloemen, bergamot en vanille, de drie geurtonen die dit parfum domineren. De frisheid is uniek in deze geur en komt vooral van de bergamot die het parfum zijn twist geeft. Classique is het type geur dat doet verlangen naar meer.

Voeg toe aan winkelmand

6. Dolce & Gabbana

The One, Eau de Parfume

Als je een echte vanilleliefhebber bent en Dolce & Gabbana's The One nog niet geroken hebt, dan is dit het moment! Er is een reden waarom dit parfum al sinds 2006 de parfummarkt domineert.

Om je een overzicht te geven van D&G The One: de geur kan worden samengevat als zeer fruitig, zoet en diep vanille met duidelijke hints van witte bloemen. Een fantastische combinatie die niemand kan weerstaan!

Voeg toe aan winkelmand

7. Yves Saint Laurent

Black Opium, Eau de Parfume

Yves Saint Laurent's Black Opium is een iconisch, sensueel en levendig parfum voor vrouwen. Koffie, witte bloemen en vanille zijn de drie geurtonen die domineren in dit liefdeselixir.

Black Opium is behoorlijk sterk en is het type geur dat meer geschikt is voor een avondje uit dan voor een dag op het werk. Het is absoluut het soort parfum dat je één keer ruikt en dat je de rest van je leven onthoudt.

Voeg toe aan winkelmand

8. Ariana Grande

Cloud, Eau de Parfume

Cloud is misschien wel het meest populaire parfum onder beroemdheden op dit moment. Denk aan de geur van sappige peer, zachte slagroom, praline, tropische kokosnoot en zoete vanille. Een resultaat dat een lichtzoet en bijna melkachtig aroma geeft dat je niet kunt weerstaan!

Deze geur blijft een tijdje hangen totdat er een zijwaartse kick van warm hout binnenkomt. Cloud is extravagant en toch speels, dus je kunt hem bijna altijd dragen.

Voeg toe aan winkelmand

9. Billie Eilish

Eilish, Eau de Parfume

Billie Eilish heeft een nieuw parfum gelanceerd dat al een enorme aanhang heeft gekregen - en met reden! Dit parfum is perfect voor elke vanillejunkie omdat het ongelooflijk heerlijk naar vanille ruikt!

De topnoten bestaan uit gekonfijte bloemblaadjes, mandarijn en rode bessen. Direct na het aanbrengen word je verwend door een zoet aroma dat overgaat in de warme vanillegeur. Het is alsof je een kamer binnenstapt waar net vanillesuiker in de lucht is verdampt.

Hoewel de geur heerlijke vanille uitstraalt, bevat het zeker ook ondertonen van andere dingen. Het parfum bevat geurnoten van cacao, muskus, tonkabonen en houtachtige noten. Al deze tonen zijn te ruiken, maar zijn duidelijk discreter vergeleken met de vanille. Elk jong meisje zal dol zijn op dit heerlijke vanille parfum.

Voeg toe aan winkelmand

10. Paco Rabanne

Olympea, Eau de Parfume

Een klein beetje parfum kan net het verschil maken als je je klaarmaakt om uit te gaan. En wat is er fijner dan met Olympéa de stad in gaan!

Olympéa is een intens en zeer sensueel parfum dat de wereld stormenderhand heeft veroverd. De geur is fris en oriëntaals tegelijk. Het opent met geurtonen van jasmijnbloemen, die vervolgens worden gedomineerd door zoute vanille. Een hemels duo!

Het is echt waar!

Onze ledenprijzen zijn VEEL lager dan de 'normale' prijs. Wanneer je koopt voor de ledenprijs dan word je automatisch lid. De eerste maand is gratis, vervolgens €8,95 per maand. Je kunt jouw lidmaatschap gemakkelijk op elk moment opzeggen. Lees meer

Onze Ledenprijzen zijn VEEL lager dan de Normale prijs. We kopen een brede selectie producten met authenticiteitsgarantie rechtstreeks van de grootste leveranciers - zodat onze leden ze voordelig kunnen krijgen.

Wil jij ook afscheid nemen van te hoge prijzen? Koop dan tegen de Ledenprijs en je wordt automatisch lid bij jouw eerste bestelling.

De eerste maand is gratis, daarna kost het € 8,95 per maand. Per maand opzegbaar. Lees meer